כפתור חדש

מדוע כדאי שתהיה לי תכנית משלי?

מאת רועי שוחט | 30ביוני 2017

במשך כל שנות עבודתי כאיש תקשורת, יזם ושדרן, תמיד היו אלו האנשים שנגעו לליבי. 

מדוע כדאי שתהיה לי תכנית משלי?

במשך כל שנות עבודתי כאיש תקשורת, יזם ושדרן, תמיד היו אלו האנשים שנגעו לליבי. במסגרת עבודתי בתחנת השידור שבבעלותי, ראיינתי, אירחתי ופגשתי אלפי אנשים מרתקים בכל יום - כל אחד מהם הביא אתו סיפור משלו. בין אם זה סיפור אישי מרתק, סיפור מקצועי-קרייריסטי מעורר הזדהות או סיפורו הייחודי של בית העסק או המותג שלהם.

תחשבו רגע על תכנית ריאליטי בטלוויזיה, שיש בה עשרות מועמדים מוכשרים, אבל רק בודדים מהם מצליחים לתפוס את תשומת הלב שלנו, רק בודדים מגיעים בסופו של דבר לתודעה. אפשר לנחש שאלה אותם אנשים שהיה להם סיפור... אנשים אף פעם לא קונים רק מוצרים. הם קונים את "הסיפור" שמאחורי המוצר והם מחפשים אנשים מעוררי השראה, עניין והזדהות. בתקשורת, ממש כמו בחײם - מדובר בהחלטה של שניות ספורות. אלו הן השניות שלכם להשפיע.

סיפור טוב הוא קודם כל תוכן מקורי, ותוכן מעניין הוא הדרך הטובה ביותר להגיע ללבו של הקהל שלכם. אז איך יוצרים תוכן מקורי? באמצעות תכנית רדיו או טלוויזיה בהתאמה אישית. תכנית אחת מוצלחת או סדרת תכניות בהתאמה אישית, תעביר באופן חוויתי, נגיש ומעורר אהדה את הסיפור שלכם!

 

למי התכנית שלי מיועדת?

 

לכל מי שרוצה ליצור חשיפה איכותית לעצמו, למותג שלו או לעסק שלו באמצעות תכנית אישית. חברות, עמותות, אנשים פרטײם, מאמנים אישים, מנהלי סדנאות או משרדי יחסי ציבור, המעוניינים לחשוף את לקוחותיהם באמצעי התקשורת כבסיס לכתבה רחבה יותר בעיתונות, או לריאיון טלװיזיה.

 

היכן התכנית שלי תתפרסם?

 

בפײסבוק האישי והעסקי, באתר שלכם, באתר שלי, ובאתרי תוכן רלוונטיים. כטקסט בדף נחיתה, כקישור בפורומים בבלוגים ובמנועי חיפוש או כפרסומת, בכל אמצעי או מדיה שתבחרו.

ברגע שתעלו אותה, יש לתכנית שלכם חײם משלה. זו תכנית החלומות האישית שלכם ואתם רשאים לעשות איתה מה שתרצו ותבחרו!

 

מדוע כדאי שתהיה לי תכנית משלי?

 

-          תמיד כדי להיות זה שמייצר את הבאז בדעת הקהל.

-          תכנית אישית מייצרת חשיפה מהירה, לא רק דרך האתר.

-          גוגל "מעדיף" תוכן איכותי, סקרנות אנושית ומזהה שמות של עיתונאים ברשת.

-          תכנית אישית מייצרת קשר אנושי ראשון.